Współpracownicy

Jestem radcą prawnym, właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego w Gdańsku.

W kręgu moich zawodowych zainteresowań jest głównie prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na łamach bloga www.wierzyciel-w-upadłości.pl

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych.

Zajmuję się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, z naciskiem na sprawną windykację wierzytelności zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym, a także w postępowaniu egzekucyjnym.

Łącznie byłam zaangażowana w kilkaset spraw windykacyjnych.
Uczestniczyłam w prowadzeniu ponad 500 spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych.

W latach 2013-2018 zarządzałam spółką kapitałową.

Obecnie jestem również radcą prawnym oraz koordynatorem radców prawnych w spółce zajmującej się dochodzeniem roszczeń od zakładów ubezpieczeń.

Jestem absolwentką kierunku prawa Uniwersytetu Gdańskiego.

Obecnie jestem uczestniczką studiów podyplomowych prowadzonych przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie na kierunku Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe, Restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstwa.

Prywatnie uwielbiam małe i duże podróże. Pasjonuję się fotografią. W realizacji moich fotograficznych zainteresowań towarzyszy mi mój Nikon. Szczególnie fascynuję się fotografią krajobrazów. Inspiracją jest dla mnie Michael Kenna.

Zapraszam do kontaktu!

Konrad Mania

Konrad jest student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Jest współautorem bloga szkoda-w-przewozie.pl

Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego oraz cywilnego.

Od kilku lat podejmuje praktykę zawodową pod okiem doświadczonych i cenionych prawników w kancelariach prawnych w Gdańsku oraz w Starogardzie Gdańskim.

Ma doświadczenie w pracy w administracji państwowej oraz instytucjach międzynarodowych, w tym w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Zarządza gminnym przedsiębiorstwem w mieście Pelplin tym samym na własnej skórze doświadczając problemów osób prowadzących działalność gospodarczą. Angażuje się w działalność samorządową oraz społeczną.

Jego pasją są podróże połączone z poznawaniem lokalnej kuchni.