Współpracownicy

Cezary Śpiewak-Dowbór
radca prawny

Radca prawny Cezary Śpiewak-Dowbór od lat specjalizuje się w sprawach gospodarczych, odszkodowawczych oraz prowadzeniu spraw procesowych.

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański
Magister Prawa, 2012

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku
Radca prawny

Paulina Żurawska
radca prawny

Radca prawny Paulina Żurawska specjalizuje się w prawie handlowym, szeroko rozumianym prawie cywilnym oraz prawie pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz w sektorze usług prawnych związanych z pozostałymi dziedzinami prawa. Swoją działalność skupia na obsłudze podmiotów medycznych oraz podmiotów związanych z działalnością geodezyjną i zamówieniami publicznymi. Oprócz pracy w kancelarii prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej.

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański
Magister Prawa, 2014 Studia Podyplomowe – Prawo Medyczne, 2020 (exp.)

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku
Radca Prawny

Wyróżnienia

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku – II miejsce pod kątem ilości zdobytych punktów z Egzaminu Zawodowego

Adam Rogowski

Na przestrzeni lat zajmował się różnymi dziedzinami prawniczymi- począwszy od prawa międzynarodowego publicznego i praw człowieka aż po prawo spółek i prawo handlowe. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie ochrony danych osobowych z szczególnym uwzględnieniem regulacji RODO (GDPR). Doświadczenie zdobywał m.in w: East-West Management Institute w Budapeszcie, Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO) w Londynie, Radzie Europy (COE) i Europejskim Trybunale Praw Człowieka (ECHR) w Strasburgu oraz w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Rzeszowie.

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański
Magister Prawa, 2009

Uniwersytet w Sztokholmie
Magister Prawa, 2021 (exp.)

Członkostwo

  • Forum för Dataskydd
  • Stowarzyszenie Praktyków Ochrony Danych
  • Juridiska Föreningen – Alumni
  • European Law Students Association (ELSA) – Alumni
  • Rotary International – Warsaw Wilanów Club

Adam Piotrowski

Jego praktyka ogniskuje się wokół prawa finansowego oraz prawa cywilnego z szczególnym naciskiem na prawo konsumenckie, prawo bankowe oraz zobowiązań. Poza kancelarią doświadczenie zdobywał pracując w organie egzekucyjnym oraz uczestnicząc w rozprawach Sądów administracyjnych z zakresu prawa podatkowego.

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański
Magister Prawa, 2019

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku
Aplikacja

Karolina Przytarska

Prawnik. Mieszkanka i wielka fanka Gdańska. Jej zainteresowania skupiają się wokół prawa cywilnego i handlowego. Poza prawem fascynują ją podróże, zwłaszcza proces ich organizacji. W przyszłości myśli o karierze radcy prawnego i połączeniu pasji do prawa i podróży.

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański
Magister Prawa (2021)

Wyróżnienia

I-sze miejsce w konkursie z KPC organizowanym przez WPiA Uniwersytetu Gdańskiego

Kinga Kunowska

Studentka IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Jej zainteresowania skupiają się wokół prawa cywilnego i gospodarczego. Aktywnie działa w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Gdańsk, gdzie pełniła funkcję Wiceprezes ds. Rozwoju Zawodowego kadencji 2021/2022 r. Wspomaga pracę kancelarii przede wszystkim przy postępowaniach upadłościowych. Wcześniej poznawała postępowanie egzekucyjne pracując w jednej z gdańskich kancelarii komorniczych. Poza prawem interesuje się sportem, zwłaszcza pływaniem i lekkoatletyką. Jest Ratownikiem Wodnym i Ratownikiem KPP. W wolnym czasie słucha podcastów kryminalnych, układa puzzle lub ćwiczy na siłowni.

Katarzyna Bitowt

Studentka IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.