O Kancelarii

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób indywidualnych.

Zapraszamy do lektury blogów: Mecenas od upadłości, Wierzyciel w upadłości, Wierzyciel w restrukturyzacji na łamach których radca prawny Daria Dampc-Dowbór dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym.

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa upadłościowego, począwszy od konsultacji oraz udzielania porad prawnych w zakresie spełniania przestanek do ogłoszenia upadłości, poprzez sporządzenie wniosku o ogłoszenie upadłości oraz reprezentację podmiotu upadłego bądź osoby fizycznej przed sądem upadłościowym i syndykiem.

W zakresie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego pomagamy i reprezentujemy wierzycieli, dłużników, przedsiębiorców oraz konsumentów.

Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek prawa handlowego przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółki cywilnej.

Zespół kancelarii posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw windykacyjnym. Kancelaria prowadzi postępowania mające na celu odzyskanie należności naszych Klientów od ich dłużników. Prowadzimy windykację na etapie przedsądowym/polubownym oraz na etapie postępowania sądowego, a następnie na etapie postępowania egzekucyjnego. Prowadząc sprawy windykacyjne wybieramy najkorzystniejszy i najbardziej optymalny dla naszego Klienta sposób prowadzenia sprawy.

Taktykę prowadzenia spraw dobieramy indywidualnie, po szczegółowej konsultacji z klientem.

Kancelaria świadczy usługi na podstawie umowy zlecenia na poprowadzenie indywidualnej sprawy oraz na podstawie umów o stałą obsługę prawną.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.